Українська Православна Церква Київського Патриархату
Сайт релігійної громади Церкви Святого Миколая Запоріжжя

Молебень за перемогу України 

Молебень за перемогу України
6 червня священнослужителі ставропігійного храму святого Миколая взяли участь у молебні за перемогу України у війні, який відбувся в ході Першосвятительського візиту Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія до міста Запоріжжя. 
 
Разом з Предстоятелем молилися керуючий Запорізькою єпархією єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, митрополит Дніпровський і Січеславський Симеон, архієпископ Харківський і Слобожанський Митрофан, воїни ЗСУ - захисники Батьківщини, голова Запорізької ОВА Іван Федоров, в.о. міського голови Запоріжжя Регіна Харченко та віряни.
 
Під час відправи лунали молитовні прохання за захисників України, за владу і наш народ. Також Блаженнійший Митрополит Епіфаній возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.
 
Предстоятель Православної Церкви України наприкінці молебня звернувся до вірян із Першосвятительським словом.
 
«Сьогодні наше серце переповнене радістю, бо підносимо наші спільні молитви до Бога з подякою за всі благодіяння, яких Він нас сподобив до цього часу. Господь – милостивий Отець, тому знає всі наші потреби. Але коли ми збираємось двоє або троє в ім՚я Його, як ми знаємо з Євангелія, то Господь тоді серед нас. Господь також з нами, якщо ми є добрими Його послідовниками, якщо любов є серед нас.
 
Серед християн повинна панувати ця основоположна чеснота, яка єднає. Бо де є любов, там є єдність, де немає любові, там панує гріх, зло, яке має властивість руйнувати стосунки: в родині, між людьми, між народами. І ми це бачимо реально в житті, адже диявол не спить і шукає можливості для того, щоби вчинити зло, знищити рід людський.
 
Ми молимся до Бога і просимо Його допомоги і захисту, найперше, від диявольських підступів. Ми підносимо молитви, щоби Господь вів нас дорогою правди, яка приведе кожного з нас, найперше, до особистої перемоги. Адже кожен із нас веде постійно наполегливу духовну боротьбу, ми боремося з викликами, які трапляються на нашому життєвому шляху. Якщо людина духовно сильна, вона незламна і непереможна, бо найперше людина зазнає поразки в духовному плані. Але ми духовно сильні, тому і надалі будемо боротися, аби наблизити нашу велику перемогу», – сказав Митрополит Епіфаній.
 

Новини :

Розклад Богослужінь

Ранкові

Будні - 8:00
Неділя - 8:00 і 10:00
Свята - 9:00

Вечірні

Щодня - 17:00


Сайт релігійної громади Церкви Святого Миколая

Запоріжжя, проспект Ювілейний, 1

Тел:   067 74-21-622

  Написати листа