Українська Православна Церква Київського Патриархату
Сайт релігійної громади Церкви Святого Миколая Запоріжжя

Сайт церкви Святого Миколая

Церква Святого Миколая у Запоріжжі заснована у 1992 році. 
Розташована у Хортицькому районі, за адресою проспект Ювілейний, 1.
Відкрита щодня, з 8 до 18 години. Телефон - 067-74-21-622

Час повсюдного поширення інформаційних технологій ставить нові виклики перед усіма інститутами, в тому числі, і перед церквою. Своє інтернет-представництво стало нагальною потребою для церкви, щоб навіть у такий спосіб — через дисплей комп'ютера, - щохвилини допомагати вірним і підтримувати їх на шляху до спасіння. 

На нашому сайті Ви зможете знайти чимало цікавого і корисного для себе — від порад, як поводитись у храмі, до складних богословських роздумів.

Оперативну інформацію з церковного і світського життя можна прочитати у розділі «Новини». Духовні роздуми, грунтовні аналізи і фундаментальні праці публікуються у розділі «Статті».

Церковний календар інформує не лише про свята, пости і поминальні дні, але й нагадує, яких святих згадується в той чи інший день.

Розділ «Відповіді на запитання» створено для інтерактивного спілкування з священником. Тут публікуються відповіді і коментарі на питання, які найчастіше задають люди священнику. Також Ви можете Написати листа просто на сайті з питанням, що Вас хвилює, і отримати відповідь на свою поштову скриньку.

Запрошуємо переглянути відеоматеріали, присвячені церкві святого Миколая, а також фільми про духовні святині. Вони розміщені у розділі «Відеотека».

Піснеспіви, колядки і щедрівки зібрані у розділ «Фонотека».

Зображення, зібрані у розділі «Фотогалерея», дають уявлення про життя парафії і прихожан.

З розділу «Історія» можна дізнатися про основні факти створення і подальшого розвитку парафії, будівництва церкви, жертводавців, прихожан.

 

Будемо раді Вашим відгукам і листам з пропозиціями, коментарями і зауваженнями!

Слава Ісусу Христу!

Розклад Богослужінь

Ранкові

Будні - 8:00
Неділя - 8:00 і 10:00
Свята - 9:00

Вечірні

Щодня - 17:00


Сайт релігійної громади Церкви Святого Миколая

Запоріжжя, проспект Ювілейний, 1

Тел:   067 74-21-622

  Написати листа