Українська Православна Церква Київського Патриархату
Сайт релігійної громади Церкви Святого Миколая Запоріжжя

Як часто треба сповідатися?

До таїнства покаяння-сповіді треба приходити щоразу, коли відчуваємо доко-ри сумління стосовно наших вчинків, чи помислів, нашого життєвого вибору, які віддаляють нас від Господа, порушують Його заповіді і зводять нас зі шляху до спасіння. Через таїнство сповіді, через принесення покути, людина очищає своє серце і душу від гріха і примиряється з Богом. 
 
Іншими словами – ми приходимо до сповіді, коли відчуваємо за собою вчине-ний гріх. 
 
Хтось скаже: і все? Тільки коли ми відчуваємо що втнули якусь дурницю чи комусь зробили зле? То, виходить, не так вже і часто. 
 
Втім, якщо людина живе во Христі, живе за євангельським словом Святого Писання і Його заповідей, і все її життя пронизане роздумами про жертву Ісуса Христа, Його воскресіння і благодать нашого спасіння обіцяного Ним, тоді людина буде за кожним разом себе питати: чи достойний/достойна я щоб прийти до таїнства євхаристії і причаститися Його тілом і кров’ю?  Чи достой-ний/достойна тих благ і радостей які дані мені Богом в моєму житті (хай якими незначними вони мені часом видаються)? Чи достойний/достойна того спасіння, яке, як кожен благочестивий християнин, я шукаю і на яке я надіюся? 
 
І за кожним разом, коли ці питання викликають в нас сумніви чи ми змушені дати негативну відповідь – слід іти до сповіді. 
Розклад Богослужінь

Ранкові

Будні - 8:00
Неділя - 8:00 і 10:00
Свята - 9:00

Вечірні

Щодня - 17:00


Сайт релігійної громади Церкви Святого Миколая

Запоріжжя, проспект Ювілейний, 1

Тел:   067 74-21-622

  Написати листа